Odkurzacz przemysłowy – który model wybrać?

Odkurzacze przemysłowe to specjalistyczne urządzenia czyszczące, których przeznaczeniem jest zapewnienie odpowiednio higienicznych warunków pracy. Odkurzacz przemysłowy przeznaczony jest przede wszystkim do usuwania trudnych zabrudzeń powstających podczas różnego rodzaju prac remontowych oraz budowlanych. Odkurzacz przemysłowy jest podstawowym urządzeniem wykorzystywanym na budowie, zakładach produkcyjnych oraz firmach sprzątających.

Rodzaje odkurzaczy przemysłowych

Wśród bestsellerów można wyróżnić modele, takie jak:

Który odkurzacz przemysłowy wybrać?

Szukasz idealnego odkurzacza przemysłowego? Sprawdź naszą ofertę i wybierz urządzenie dopasowane do Twoich potrzeb. Poniżej przedstawiamy kilka bestsellerów wśród odkurzaczy przemysłowych.

Odkurzacz do prania tapicerek i wykładzin – SOTECO IPC GS 1 / 33 EXT – dlaczego warto?

To model średnich rozmiarów. Urządzenie to daje możliwość pracy 3 w 1 z pomocą dodatkowych akcesoriów do odkurzania na sucho. Zestaw zawiera akcesoria standardowe do prania dywanów i tapicerki fi 36. Moc silnika odkurzacza to 1200 W, podciśnienie 2470 mm H2O a przepływ powietrza 210 m3/h. Zbiornik o pojemności 33 litrów, wykonany jest ze stali nierdzewnej.

Odkurzacz budowlany – Norton Clipper CV402 – dlaczego warto?

Model ten, jest idealnym narzędziem do utrzymania porządku na budowie oraz po jej zakończeniu. Odkurzacz budowlany CV402 nadaje się do zbierania zanieczyszczeń suchych po szlifowaniu, cięciu oraz kuciu. Dodatkowo, jest to urządzenie idealne do zbierania wylanej wody oraz odsysania szlamu po cięciu lub wierceniu. Ten model, posiada wytrzymały zbiornik na zanieczyszczenia z zintegrowanym wózkiem transportowym. Zbiornik zanieczyszczeń posiada także rurę spustową do łatwego opróżniania zanieczyszczeń płynnych.

Odkurzacz sucho / mokro – SOTECO IPC GS 3/78 DFS – dlaczego warto?

To model posiadający trzy niezależne silniki, zbiornik ze stali nierdzewnej o pojemności 78 litrów oraz wąż spustowy w dolnej części zbiornika. Zestaw zawiera akcesoria standardowe fi 38 mm. Moc silnika to 3600 W, podciśnienie 2380 mm H2O a przepływ powietrza 600 m3/h. Model ten ma możliwość zbierania zanieczyszczeń suchych jak i płynów bez konieczności „przezbrajania” głowicy.

Jeżeli masz pytania lub potrzebujesz więcej informacji, zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem.

Więcej produktów znajdziesz w naszym sklepie internetowym Norwit. Chętnie pomożemy w wyborze idealnego sprzętu! Zapraszamy!